CennikCeny dotyczą usług w gabinecie stacjonarnym (Kortowo) oraz konsultacji online (skype), telefonicznych/mailowych.
Na ten moment ze względu na dużą ilość pacjentów, nie mam możliwości oferowania usług mobilnych (dojazd do domu).

Ceny za wizyty kontrolne dla stałych pacjentów pozostają  BEZ ZMIAN, czyli takie, jak umawialiśmy się na samym początku naszej współpracy.

Moim celem jest jakość usług, nie ilość. Chcę aby każdy z pacjentów czuł się dobrze i otrzymywał usługę maksymalnie zindywidualizowaną.
Każde zalecenia i jadłospis opracowywane są od początku do końca indywidualnie w oparciu o obszerny wywiad, wyniki badań i historię choroby.

Aktualny cennik obowiązuje od 01.11.2017 r.

 USŁUGA
 OPIS USŁUGI CENA
Pierwsza wizyta diagnostyczna
(około 55 minut)

Pierwsza konsultacja jest niezbędna do ułożenia planu żywieniowego i/lub jadłospisu. Bez niej nie ma możliwości współpracy, na pierwszej wizycie nie otrzymuje się diety czy zaleceń itp. Każdy plan jest ustalany indywidualnie, dlatego muszę Cię poznać, porozmawiać. Chcę podczas tej wizyty dowiedzieć się jakie masz cele, wymagania, co jest problemem. To bardzo ważny element dietoterapii.Podczas wizyty:-> omówienie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego (wysyłam go na mail, wraz z informacjami o tym jak przygotować się do pierwszej wizyty)
-> analiza wyników badań i historii choroby od narodzin do dorosłości
-> analiza składu ciała
-> pomiary antropometryczne
-> ustalenie celów
150 zł Wizyta kontrolna
(do 55 minut)
częstotliowść w zależności
od Twoich potrzeb
optymalnie co 3-8 tygodni

Wizyty kontrolne odbywają się w zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania. To zawsze TY decydujesz o tym, jak często się widzimy, Ja tylko wskazuje drogę. Wyjaśniam. Natomiast zawsze warto jest monitorować stan zdrowia i nie prowadzić nic na własną rękęPodczas wizyty:-> analiza składu ciała
-> pomiary antropometryczne
-> ocena postępów, analiza terapii
-> omówienie prowadzonego dzienniczka żywieniowego, notatek
-> testy zdrowia
-> przekazanie materiałów dodatkowych-> zlecanie i omawianie aktualnych wyników badań-> nie jest to tylko ważenie, to kolejny element współpracy, zmiany w planie, modyfikowanie żywienia i zaleceń

120 zł
Zalecenia żywieniowe
(do 55 minut)
od 7 do 14 dni
od pierwszej wizyty konsultacyjnej
W cenie zaleceń: Konsultacja żywieniowa (55 minut) - Druga wizyta
+
Podczas konsultacji otrzymujesz materiał (około 20/30 stron) w formie oprawionego wydruku. Materiał jest spersonalizowany pod Twoje zdrowie i preferencje.Materiał zawiera:
-> ocena stanu zdrowia i odżywienia dostosowana do Twojego organizmu-> analiza problemów zdrowotnych
-> schemat i skład posiłków przedstawione w postaci szczegółowego planu
-> listy produktów zalecanych i przeciwskazanych
-> ewentualny plan suplementacji i wspomagania żywieniowego
-> wskazówki dotyczące stylu życia, aktywności fizycznej
-> wskazówki dotyczące zakupów, obrobki, problematycznych kwestii żywieniowych-> pracę domową i zadania do wykonania
W zaleceniach nie ma przepisów!Podczas konsultacji omawiamy plan, to czas dla Ciebie, abyś zadawał mi pytania.
pisemne zalecenia dietetyczne dla pacjenta, rozkład posiłków, przykłady posiłków, zalecenia co do dozwolonych lub zakazanych produktów, wskazówki – gdzie kupować, jak obrabiać, jakich przypraw używać. Zalecenia staramy się przygotować w maksymalnie zindywidualizowany sposób - See more at: http://www.ajwen.pl/oferta/cennik/#sthash.j7S3NEvP.dpuf
350 złZalecenia żywieniowe
+
7 dniowy jadłospis
(do 55 minut)
Spotkanie odbywa się po 7- 14 dniach
od pierwszej wizyty diagnostycznej
NAJBARDZIEJ OPTYMALNY WYBÓR!!Nie jest to suchy jadłospis, jednorazowy produkt, który po 7 dniach jest bezużyteczny! W cenie pakietu: Konsultacja żywieniowa (55 minut) - Druga wizyta
+
Podczas konsultacji otrzymujesz materiał (większy niż w przypadku zaleceń - około 30/40 stron) w formie oprawionego wydruku. Materiał spersonalizowany indywidualnie dla Ciebie. Materiał zawiera:
-> indywidualne zalecenia i plan żywieniowy -> schemat i skład posiłków - rozpisany szczegółowo-> 7 dniowy (7 opcji możliwości) jadłospis wraz z przepisami, indywidualnie dobrany i spersonalizowany, umożliwiający bardzo często realizowanie posiłków przez okres dużo dłuższy niż 7 dni, jest możliwość i wyjąsnienie zamienników, zasad komponowania i modyfikowania posiłków, jadłospis ma na celu naukę i rozwój, bo to Ty musisz nauczyć się z moją pomocą jak komponować jadłospis, moim celem jest edukacja, a nie sprzedaż jadłospisów-> posiłki i ich ilość dostosowane do Twoich dolegliwości, rytmu dnia i wymagań
-> wskazówki dotyczące stosowania diety
-> wskazówki dotyczące jednostki chorobowej/wyników badań-> analiza i ocena stanu zdrowia i odżywienia-> plan suplementacji oraz wspomagania-> wskazówki dotyczące zakupów, przygotowania posiłków oraz innych kwestii Twojego organizmu
Podczas konsultacji omawiamy plan, to czas dla Ciebie, abyś zadawał mi pytania.Pamiętaj, nie otrzymujesz samego szablonu gotowej diety na 7 dni. Otrzymujesz holistyczny plan podejścia do zdrowia!

450 zł
 Testy diagnostyczne

Współpracuję z VitaImmun oraz Instytutem Mikroekologii w Poznaniu, dlatego mogę pomóc i dobrać interesujące Cię testy diagnostyczne.
cena wybranego testu
 Test Food Detective
+
analiza testu
(do 55 minut)
-> wykonanie testu Food Detective badającego nietolerancje pokarmowe
-> wspólna analiza wyników testu
 450 zł

 Szkolenia, wykłady

Szkolenia, wykład, warsztaty na wybrany temat żywieniowy, treningowy lub psychodietyczny.Zapraszam do kontaku mailowego.
cena ustalana jest indywidualnie, proszę o kontakt telefoniczny!
   
Copyright 2015 by nataliaulewicz.pl