OFERTA DIETAJAK MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ?
 -> konsultacje w gabinecie stacjonarnym (Olsztyn - Kortowo -> patrz kontakt)
-> konsultacje on-line (skype, e-mail, telefon)

DLA KOGO SKIEROWANA JEST MOJA OFERTA?
-> Dla dbających o zdrowie (profilaktyka chorób dietozależnych, zmiana nawyków)
Chcesz zadbać o swoje zdrowie już teraz? W Twojej rodzinie wiele osób boryka się z chorobami? Zauważasz u siebie pierwsze niepokojące objawy?
Zadbaj już dzisiaj, a w przyszłości, nie będziesz musiał wydawać na leki. Twoje zdrowie jest w Twoich rękach.

-> Dla odchudzających się
Borykasz się z nadmiarem kilogramów? Przetestowałeś już wszystkie możliwe diety i nie osiagnąłeś efektu? Masz problem z efektem jojo? Szukasz wsparcia i motywacji? Chcesz zmienić swoje życie i stworzyć nową lepszą wersję siebie? Nie czekaj. To najlepszy moment!

-> Dla zwiększających beztłuszczową masę ciała
Od zawsze byłeś szczupły? Jesz dużo, a nadal nie możesz przytyć? Chcesz uzyskać piękną sylwetkę, zyskać masę mięśniową? Pamiętaj, to dieta jest podstawą sukcesu. Możesz osiągnąć to już dziś.

-> Dla sportowców i osób aktywnych fizycznie
Trenujesz intensywnie? Zaczynasz swoją przygodę z treningiem? Nie możesz odpowiednio się zregenerować? Chciałbyś dobrać odpowiednią suplementację? Chcesz osiągać lepsze efekty i sukcesy? Już dziś możesz osiągnąć więcej i naturalnie zwiększyć efektywność swoich treningów.

-> Dla kobiet w ciąży, planujących ciąże oraz karmiących
Chcesz by Twoje dziecko było zdrowe? Chcesz zapobiec chorobom w przyszłości Twojego dziecka? Chcesz być zdrowa i nie przytyć zbyt dużo w ciąży? Chcesz czuć się dobrze w czasie ciąży? Chcesz zdrowo schudnąć po ciąży? Pamiętaj, już dziś możesz zadbać o przyszłość Twojego dziecka.

-> Dla dzieci i młodzieży
Twoje dziecko ma alergię lub nietolerancję pokarmową? Nie wiesz jakie produkty wprowadzać do diety swojego dziecka? Twoje dziecko ma nadwagę lub zbyt niską masę ciała? Chcesz zadbać o zdrowie swojego dziecka? Zadbaj o jego przyszłość już teraz, ma to ogromny wpływ na jego przyszłość.

-> Dla osób będących na dietach eliminacyjnych
Jesteś weganinem lub wegetarianinem? Nie tolerujesz wybranych produktów? Chorujesz na alergie lub nietolerancje? Jesteś na diecie eliminacyjnej? Pamiętaj, by zbiilansować swoją dietę w celu uniknięcia niedoborów pokarmowych.

-> Dla osób z zaburzeniami odżywiania
Ty lub Twój bliski choruje na anoreksję lub bulimię? Kompulsywnie się objadasz? Cierpisz na zespół nocnego jedzenia? Możesz to zmienić już dziś.

-> Dla osób chorych
Borykasz się z chorobą? Usłyszałeś, że Twoja choroba jest nieuleczalna? Możesz zmienić to już dzisiaj. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w zakładce Dietoterapia chorób. Zajmuję się dietoterapią w chorobach z autoagresjii, insulinooporności, nowotworach, problemach z układem pokarmowym i wielu wielu innych... 

Przed zapoznaniem się z ofertą zapoznaj się także z  REGULAMINEM (plik znajduje się poniżej - Pobierz plik).

Copyright 2015 by nataliaulewicz.pl