PIERWSZA WIZYTA

Dokładne szczegóły na temat przygotowania (wywiad żywieniowy, lista badań, dziennik) wysyłam mailowo po zapisaniu się na wizytę!

Przed naszym pierwszym spotkaniem pamiętaj o dokładnym przygotowaniu się do wizyty. To pierwszy krok do osiągnięcia zamierzonego celu!

 

Jak należy przygotować się do pierwszej wizyty?

Wypełnij wywiad zdrowotny i żywieniowy (wysyłam go na mail)

Na wizytę zabierz ze sobą wydrukowany, wypełniony i podpisany wywiad. Podczas pierwszego spotkania omówimy go szczegółowo i uzupełnimy o brakujące informacje. W przypadku wizyt online wywiad należy wypełnić i odesłać w jednym mailu wraz z pozostałymi materiałami najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem konsultacji.

Wykonaj badania kontrolne krwi (wykaz badań wysyłam na mail)

Wykonaj pakiet badań podstawowych (plik – badania kontrolne – otrzymasz go na mail). Bez podstawowego pakietu badań – nie opracowuję ŻADNYCH zaleceń, jadłospisu itp. Również nie udzielam na tej podstawie żadnych konsultacji, gdyż wyniki są podstawą oceny stanu zdrowia i doboru odpowiedniego żywienia.

WAŻNE! Jeżeli wszystkie te badania wykonywałeś w przeciągu MIESIĄCA, nie ma konieczności wykonywania ich powtórnie. Proszę zabierz wyniki ze sobą na wizytę. Zabierz ze sobą też wszystkie starsze wyniki, które posiadasz, a które uważasz za istotne. Wszystkie wyniki powinny być dostarczone w formie xero.

Przygotuj całą dokumentację medyczną

Proszę przygotuj wszystkie ważne wypisy ze szpitala, zalecenia lekarskie, wyniki poprzednich badań, diagnozy itp. Przygotuj także wcześniejsze zalecenia dietetyczne jeśli takie posiadasz. Wykonaj kopię wszystkich wyników badań w formie xero!! W przypadku konsultacji online, wyślij skany wszystkiego na mail.

Przygotuj się do pomiarów

W trakcie wizyty wykonamy analizę składu ciała oraz sprawdzimy Twoje pomiary antropometryczne (obwody talii, pasa, bioder itp).  Jeżeli nie będziesz mieć ochoty, możesz wykonać je w domu, otrzymasz do tego specjalne wskazówki. W przypadku konsultacji online, pomiarów oraz ważenia należy dokonać rano na czczo przed konsultacją i otrzymane pomiary wysłać mi na mail.

Przygotuj się do tych pomiarów, aby były jak najbardziej miarodajne:

Na minimum 2 godziny przed wizytą proszę nie spożywaj posiłków, jedynie możesz pić wodę niegazowaną. Godzinę przed badaniem nie spożywaj ŻADNYCH płynów. Przed samym badaniem miej pusty pęcherz, bądź wypróżniony.

W czasie badania zdejmij ciężkie ubrania, najlepiej abyś był w bieliźnie. Nie ćwicz intensywnie bezpośrednio przed pomiarem. Poinformuj mnie o przyjmowanych lekach, np. moczopędnych, gdyż mogą one zmieniać wyniki. Jeżeli posiadasz rozrusznik serca również zgłoś to do mnie.

W szczególnych przypadkach, po zapoznaniu się z wynikami, być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań!!!

 

Dietetyk kliniczny

Natalia Ulewicz


NATALIA ULEWICZ
tel. 535 695 895
e-mail: ulewicznatalia@gmail.com

 

 

Chcesz śledzić moją poradnię na bieżąco? Wiedzieć gdzie się szkolę, co robię?

Chcesz stale się edukować z zakresu żywienia ? Szukasz wsparcia i motywacji?

Zapisy na wizytę

Aktualne terminy wizyt dla nowych osób to sierpień/wrzesień 2024.

wiadomość ze strony https://nataliaulewicz.pl/

12 + 14 =