DIETETYK KLINICZNY

Natalia Ulewicz

Al. Warszawska 111/6
10-900 Olsztyn (Kortowo)

tel. 535 695 895

e-mail: ulewicznatalia@gmail.com

 

Natalia Ulewicz - Dietetyk kliniczny

Jak umówić się na wizytę?

Najlepiej wyślij e-mail, możesz również wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Kontakt telefoniczny może być trudniejszy, gdyż gdy prowadzę konsultacje nie odbieram telefonu. Pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Nie zawsze mogę odebrać ze względu na pracę. Oddzwonię.

Wstępnie nakreśl problem. Określ czego oczekujesz, jaki jest Twój cel. Po otrzymaniu wiadomości otrzymasz informacje o najbliższym terminie oraz szczegóły na temat przygotowania do wizyty.

Kiedy i w jakich godzinach pracuję?

Konsultacje odbywają się stacjonarnie aktualnie w poniedziałki i wtorki, pozostałe dni online. Weekendy to czas, gdy prowadzę szkolenia/kursy i sama uczestniczę w szkoleniach/konferencjach czy kursach. Konsultacje głównie odbywają się w godzinach 10-18.

Jak do mnie trafić?

Dojazd autem: Dojazd od ulicy Tuwima lub Iwaszkiewicza (Droga do Pływalni Uniwersyteckiej UWM lub sklepu Lidl). Mijając Lidl jedziemy tą drogą do końca, samochód można zaparkować przy budynku po lewej stronie, po prawej będzie znajdował się budynek. 

Dojazd autobusem: 103, 109, 136, 309

Dojazd tramwajem: 3 

W przypadku autobusu (dojazd z centrum) wysiadamy na przystanku Uniwersytet – Rektorat (przechodzimy na drugą stronę ulicy i kierujemy się wzdłuż głównej drogi do budynku – mapka w załączniku). Można również dojechać tramwajem do Kortowa (ostatni przystanek na ulicy Tuwima).

Dietetyk kliniczny


NATALIA ULEWICZ
tel.535 695 895
e-mail: ulewicznatalia@gmail.com

 

Znajdź mnie na facebooku!


Chcesz śledzić moją poradnię na bieżąco? Wiedzieć gdzie się szkolę, co robię?

Chcesz stale się edukować z zakresu żywienia ? Szukasz wsparcia i motywacji?

Obserwuj mnie na facebooku!

Napisz do mnie!

3 + 8 =